ПРАВИЛА КОЈИХ СЕ МОРАМО ПРИДРЖАВАТИ У ВАНРЕДНИМ УСЛОВИМА У НАРОДНОЈ БИБЛИОТЕЦИ „ЈОВАН ПОПОВИЋ“

ОД 4.5.2020. ГОДИНЕ:

Инфо пулт за одрасле кориснике је на главном улазу у зграду, док је инфо пулт за децу на помоћном улазу у дворишту (на рампи за инвалиде)

• приликом доласка у библиотеку обавезно је ношење заштитне маске и рукавица
  • молимо вас да држите физичко растојање приликом раздуживања и задуживања

• корисницима није дозвољен приступ фонду
  • препоручујемо да прегледате каталог књига библиотеке путем нашег сајта како бисте се информисали о насловима које поседујемо
  • телефонским путем можете проверити да ли одређени наслов доступан
  • досадашња могућност продужења постојећег задужење телефонским путем и даље постоји
  • до окончања ванредног стања није могуће користити читаоницу
  • враћење књига радиће се уз најстроже мере опреза и оне неће бити доступне за поновно издавање нити ће одмах бити враћене у фонд све док не прође период за који се сматра да потенцијално могу бити контаминиране.

Годишње чланарине које су биле активне на дан 17.3.2020. године биће продужене 47 дана како бисмо члановима надокнадили изгубљено време.

Обнова чланства је, такође, могућа.

РАДНО ВРЕМЕ СА КОРИСНИЦИМА ЈЕ ОД

8-16 САТИ

У нашим огранцима у Мокрину, Накову, Банатској Тополи, Башаиду и Еђшегу је радно време од 8-12 сати до окончања ванредног стања. Огранци у Банатском Великом Селу, Новим Козарцима и Сајану неће радити до успостављања међумесног саобраћаја.

ПРАТИТЕ НАС И ДАЉЕ НА ВЕБ САЈТУ И СВИМ ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА