Додела награда најбољим радовима на конкурсу поводом манифестације "Дани лудаје"

У Народној библиотеци "Јован Поповић" је уприличена  додела награда најбољим радовима на конкурсу поводом манифестације "Дани лудаје". Осим ликовног и литерарног конкурса, ове године увели смо новину за ученике виших разреда основне школе и средњошколце. Уместо литерарног конкурса за њих је организован конкурс за најбољу видео презентацију.

Награђени ученици на литерарном конурсу, на српском језику:

Балинт Миња IV3 ОШ „Ђура Јакшић“ Кикинда
Момчилов Ана IV2 ОШ „Жарко Зрењанин“ Кикинда
Карић Јована IV2 ОШ „Свети Сава“ Кикинда
 

Награђени ученици на мађарском језику:

Чемере Виола III2 ОШ „Фејеш Клара“ Кикинда
Балаж Петра III2 ОШ „Фејеш Клара“ Кикинда

Награђени на ликовном конкурсу                                                                                                                              
предшколци:

Андреј Новаковић,  6 година „Плави Чуперак“               
Јована Цветков,  6 година   „Златна рибица“ Иђош                 
Немања Сивачки, 6 година  „Невен“ Мокрин                 
Милош Вукашиновић, 6 година „Мики“                                             
Марија Бајшански, 6 година „Невен“  Мокрин                                
Ивона Ковачевић, 5 година „Ластавица“ Бан. Велико Село                          
Сара Вереш,  5 година „Бамби“                                   
Кристофер Дижак,  4 годинe  „Колибри“                             
Сара Симурдић, 6 година  „Ластавица“  Бан. Велико Село      
Александра Шећеров, 6 година „Златна рибица“ Иђош
 

основци:
Јована Попадић, V3 ОШ ,,Жарко Зрењанин“                      
Мариа Кадар,   V2    ОШ,,Фејеш Клара“                               
Лука Баба, II2 ОШ,,Свети Сава“                                   
Теодора Петров, I2  ОШ,,Ђура Јакшић“                          
Марија Кабар, V2  ОШ,,Фејеш Клара“                          
Саша Петровић, V2 ОШ,,Јован Поповић“                               
Маја Маринков,   VII1     ОШ,,6. Октобар“     
Оливара Карановић, VIII1 ОШ,,Иво Лола Рибар“ Нови Козарци
Јожеф Доце,    VI    ОШ,,Мора Карољ“ Сајан                 
Алекса Бранко, V ОШ,,Свети Сава“                                                

Награђене екипе и ученици за видео клипове:
категорија виших разреда

ОШ „Братство-јединство“ Сара Салма, Николина Марић, Никола Јелaча, Виктор Балинт Данијел Вујиновић                                                                     

категорија средњих школа
Гимназија "Душан Васиљев" трећи разред Сара Замуровић, Катарина Крстин, Миња Крстић и Милана Молдованов